• Detail firmy

KAR - mobil s. r. o.

Základní popis

Smluvní partner IRISBUS-IVECO a SOR, záruční servis a prodej autobusů těchto značek. Smluvní servis PANAV, KÖGEL,SVAN,GOLDHOFER, WABCO, KNORR, HALDEX, BPW, prodej originálních dílů těchto značek. Opravy nákladních vozidel a návěsů všech značek.

Adresa

Vítkovická 3257/7
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25352776
DIČ:  CZ25352776
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Plnění a servis klimatizací

Na našem servise Olomouc provádíme plnění a servis klimatizací nákladních a užitkových vozidel, autobusů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 108 125
Fax: +420 585 108 142
E-mail: info@karmobil.cz
WWW: www.kargroup.cz

Kontaktní osoba

Břetislav Hudeček

Telefon: +420 728 895 357
E-mail: obchod@karmobil.cz

Ing. Luboš Cekr - Jednatel

Telefon: +420 585 108 126

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Umělecký kovář - Jan Guziur

Nabízíme ruční kovářské práce na zakázku s použitím tradičních kovářských technik. Vyrobíme pro Vás jakékoliv kované interiérové prvky, kované plastiky a bytové doplňky, kovové okrasné mříže i kovaná zábradlí. Kované architektonické prvky realizujeme na základě Vašich návrhů nebo nám můžete nechat volnou ruku. Často také spolupracujeme s architekty.

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.