• Detail firmy

Karel Přistoupil

Základní popis

Provádíme montáž kamerových a zabezpečovacích systémů, domácích telefonů, dorozumívacích zařízení. Nabízíme revize elektrospotřebičů a ručního nářadí. Montáž a opravy elektroinstalací. Montáže požárních detektorů a hlásičů.

Adresa

9.května 2014
413 01 Roudnice nad Labem

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49102851
DIČ:  CZ6903262663
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kamerové a zabezpečovací systémy

- montáž kamerových a zabezpečovacích systémů, požárních detektorů a hlásičů, automatizační a ovládací techniky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 667 529
E-mail: info@kar-elektro.cz
WWW: www.kar-elektro.cz

Kontaktní osoba

Karel Přistoupil - Majitel

Další firmy v oboru

VAMA s.r.o.

Nabízíme elektromontážní práce bytové a průmyslové instalace bez rozdílu napětí, zhotovení kabelových rozvodů včetně zemních prací a veřejného osvětlení, opravy trafostanic nebo připojení fotovoltaických panelů.

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.

BP A PO SERVIS , spol. s r.o.

Zabezpečujeme služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Postaráme se o komplexní řešení služeb v prevenci rizik a dohlédneme na revize technických zařízení. Zajistíme odborné školení elektrikářů, řidičů motorových vozíků a další dle Vašich konkrétních požadavků. Nabízíme individuální přístup k Vašim konkrétním požadavkům a případné zastoupení při jednání s kontrolními orgány.