• Detail firmy

KAPELA s.r.o.

Základní popis

Kapela s.r.o. - zemní práce. Kompletní zemní a výkopové práce. Kontejnerová doprava. Demolice. Prodej a dovoz stavebního materiálu. Odvoz a likvidace odpadu /vlastní deponie/. Zavážení - vyrovnání pozemků. Zimní a letní údržba komunikací.

Adresa

Okrouhlo 206
254 01 Okrouhlo

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27648516
DIČ:  CZ27648516
Rok založení:  2007
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kapela s.r.o. - zemní práce. Kompletní zemní

a výkopové práce. Kontejnerová doprava. Demolice. Prodej a dovoz stavebního materiálu. Odvoz a likvidace odpadu /vlastní deponie/.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 732 878 917
E-mail: martin.kapela@volny.cz
WWW: www.kapelasro.cz

Kontaktní osoba

Jana Kapelová

Mobil: +420 732 878 917
E-mail: martin.kapela@volny.cz

Martin Kapela - Jednatel

E-mail: kapela@kapelasro.cz

Pobočky

Martin Kapela
Heřmaničky 98
257 89 Heřmaničky

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.