• Detail firmy

KAPA ZLÍN, spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se vývojem, výrobou a velkoobchodním prodejem výrobků z PUR a komponentů pro kancelářské židle. Zaměřujeme se na prodej podkovářských potřeb, komponentů na kancelářské židle a fyzioterapeutických pomůcek. Zabýváme se výrobou galvanoplastických forem. Vyrábíme galvanoplastické formy.

Adresa

tř. Tomáše Bati 1685
765 02 Otrokovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46904107
DIČ:  CZ46904107
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  30
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výrobky z PUR pěny Zlín

Nabízíme výrobky z PUR pěny. Zabýváme se výrobou dílů z integrálních PUR pěn měkkých, polotuhých i tvrdých a v menší míře i z tzv. studených nábytkářských pěn.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 576 771 365
Mobil: +420 603 265 327
Fax: +420 577 662 471
E-mail: info@kapazlin.cz
E-mail: merinsky@kapazlin.cz
WWW: www.kapazlin.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Stoklásek

Ing. František Štěbra

Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o.

Provádíme pogumování kol a válců černou, světlou a pěnovou pryží s různou tvrdostí i broušeným povrchem. Zabýváme se výrobou konfekčních membrán na konfekčních strojích na výrobu pneumatik. Nabízíme lisování výrobků z pryže ve vulkanizačním lisu 800x800, broušení gumových válců a opravy hadicových ventilů.

STOLAŘSTVÍ ROŽNOV

Specializací firmy je výroba bytového, koupelnového i kancelářského nábytku, kuchyňských linek. Doplňkově prodáváme vestavěné i volně stojící elektrospotřebiče. Samozřejmostí je doprava a montáž našeho nábytku.