• Detail firmy

KaP system, s.r.o.

Základní popis

Elektro: nabízíme dodávku i montáž zabezpečovací techniky, domovních audio/video telefonů, kamerových systémů, kompletní elektroinstalaci... Stavba: provádění staveb, opravy a výstavba nových střech, zateplení budov, markýzy, odvětrávání staveb...

Adresa

28. října 2556/124
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28655559
DIČ:  CZ28655559
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zapezpečovací technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 144 100
E-mail: info@kapsystem.cz
WWW: www.kapsystem.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Prorok - Jednatel

Mobil: +420 602 774 455
E-mail: info@kapsystem.cz
Další firmy v oboru

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

ČECH - ENGINEERING, a.s.

Zabýváme se komplexní výstavbou pozemních a inženýrských staveb. Poskytujeme architektonické a inženýrské služby a související technické poradenství.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.