• Detail firmy

KANTOR STAVBY s.r.o.

Základní popis

Zateplování fasády, sádrokartony, podlahy a obklady, bytová jádra, střechy, malířské práce, montáž a dodávka střešních a fasádních oken a dveří.

Adresa

Humpolecká 13/1
586 01 Staré Hory

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29319625
DIČ:  CZ29319625
Rok založení:  2013
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavby na klíč Vysočina, stavební a výkopové práce

Kontaktní údaje

E-mail: info@gworks.cz
WWW: http://www.kantorstavby.cz/

Kontaktní osoba

Tomáš Kantor - Jednatel

Mobil: +420 777 593 595
E-mail: info@gworks.cz
Další firmy v oboru

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

Zahrady Laurus

Zabýváme se projektováním, návrhy a realizací zahrad. Zajišťujeme jejich rekultivace, tvorbu nových prvků včetně drobných roubených staveb. Věnujeme se údržbě a ošetřování zeleně. Naše služby jsou určeny zákazníkům nejen z okresu Jihlava.

COUNCIL Český Krumlov s.r.o.

Firma Dřevostavby COUNCIL se specializuje na výstavbu energeticky úsporných přízemních dřevostaveb s difuzně otevřenou nebo uzavřenou konstrukcí. Realizujeme dřevostavby v různém stupni rozestavěnosti, na klíč, ale zároveň poskytujeme službu dřevostavby svépomocí. Nabízíme kvalitní práci a nadstandardní komunikaci s klientem.