• Detail firmy

Kancelář stavebního inženýrství s.r.o.

Základní popis

Provádíme komplexní inženýrskou činnost. Zabýváme se projektováním staveb a poskytujeme stavební dozor. Nabízíme veškeré služby stavební laboratoře. Provádíme geologické průzkumy, sanace staveb, mykologické rozbory, posouzení pevnosti a statiky.

Adresa

Botanická 256
360 00 Karlovy Vary - Dalovice

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25224581
DIČ:  CZ25224581
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projektová kancelář Karlovy Vary.

Projektová kancelář v Karlových Varech nabízí komplexní inženýrskou činnost. Projektujeme rozsáhlé průmyslové stavby a speciální inženýrská díla.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 230 017
Mobil: +420 602 455 293
E-mail: info@ksi.cz
E-mail: hampl@ksi.cz
WWW: www.ksi.cz

Kontaktní osoba

Ing. STANISLAV VONKA - Jednatel

Ing. PETR HAMPL - Jednatel

Mobil: +420 602 455 293
E-mail: hampl@ksi.cz
Další firmy v oboru

Pošar František - STAVOGIPS

Naše společnost se věnuje doplňkovým stavebním pracím na zakázku. Zajišťujeme montáž suchých staveb, kompletní půdní vestavby ze sádrokartonu, montáž kazetových podhledů firmy AMF, montáž tepelné izolace KNAUF, ISOVER a malířské práce.

PSP s.r.o.

Nabízíme kompletní dodávku staveb. Ať už se jedná o stavby bytové, občanské, kulturní či výstavbu průmyslových závodů, zabezpečení materiálů a práce uskutečňujeme my. Zabýváme se také výrobou betonových směsí a jsme majitelé systémového bednění PASCHAL. Práci odvádíme svědomitě, rychle a využíváme nové technologie.

K2 atmitec s.r.o.

Jsme předním výrobcem informačních systémů s letitými zkušenostmi, na trhu působíme téměř 25 let. Díky naší jedinečné 4D filozofii dodáme firmám komplexní ICT řešení na míru, od projektu, přes softwarová a hardwarová řešení, až po cloudové služby. Zaměřujeme se především na vývoj, implementaci a servis Informačního systému K2 a provoz vlastního Datového centra K2.