• Detail firmy

KANACO spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka mechanického a elektronického zabezpečení vozidel včetně montáže.

Adresa

Křížová 364/45
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48025658
DIČ:  CZ48025658
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Mechanické zabezpečení vozidel proti odcizení

Zabezpečení řadící páky Defend Lock, Construct, zámykání pedálů Bullock Excellence, zabezpečení volantu a airbagu Bullock Defender.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 551 169
Mobil: +420 608 828 181
Mobil: +420 777 326 363
E-mail: info@kanaco.cz
WWW: www.kanaco.cz
E-shop: www.whitny.acnshop.eu

Kontaktní osoba

Pavel Vitnovský - Jednatel

Mobil: +420 777 326 363
Další firmy v oboru

Michal Jurčo Kovovýroba - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou. Vyrábíme vrata posuvná, dvoukřídlá, vrátka, mříže pevné, otvírací. Opravy branek, zábradlí, plotové díly. Stojany na kola, menší konstrukce. Zajišťujeme výměnu zámků, vložek, montáže bezpečnostního kování na vchodové dveře. Provádíme povrchové úpravy materiálu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách.

ALUera s.r.o.

Naše společnost se specializuje na velkoobchodní prodej alu kol, pneumatik, ocelových kol a příslušenství. Disponujeme vlastním skladem s velkou zásobou, zároveň u nás máte k dispozici sklady a zboží předních českých a evropských dodavatelů. V naší nabídce naleznete kola značky KFZ, KRONPRINZ, AEZ, ALUTEC, AUTEC a další. Neváhejte nás navštívit. Jsme tu pro Vás za bezkonkurenční ceny.

Jiří Hlavatý

Prodáváme zdravotní matrace, postele, dřevěné rošty a doplňky pro zdravý spánek. Specializujeme se na výsuvné a výklopné postele, postele s úložným prostorem a sklápěcí postele. Vyrábíme postele na zakázku. Navštivte naše Studio zdravého spánku v Praze 4 kousek od metra Háje. Užijte si sladký spánek.