• Detail firmy

KANACO spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka mechanického a elektronického zabezpečení vozidel včetně montáže.

Adresa

Křížová 364/45
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48025658
DIČ:  CZ48025658
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Mechanické zabezpečení vozidel proti odcizení

Zabezpečení řadící páky Defend Lock, Construct, zámykání pedálů Bullock Excellence, zabezpečení volantu a airbagu Bullock Defender.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 551 169
Mobil: +420 608 828 181
Mobil: +420 777 326 363
E-mail: info@kanaco.cz
WWW: www.kanaco.cz
E-shop: www.whitny.acnshop.eu

Kontaktní osoba

Pavel Vitnovský - Jednatel

Mobil: +420 777 326 363
Další firmy v oboru

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

Vemi color s.r.o.

Zabýváme se prodejem materiálů a vybavení pro autolakovny, truhlárny a pro průmysl. Nabízíme materiál pro lakování karosérií a opravárenské lakování, nářadí, barvy a laky na dřevo, brusivo, podkladový a pomocný materiál, interiérové barvy, fasádní systémy, stříkací techniku a mnoho dalšího.

AuPortal s.r.o.

Specializujeme se na dovoz investičního zlata a stříbra do České republiky a na Slovensko, a to jak pro soukromé osoby, tak i pro živnostníky a majitele společností. Našimi partnery jsou přední zahraniční výrobci a dodavatelé investičního zlata a stříbra, kteří jsou v oblasti nákupu a logistiky investičního zlata a stříbra špičkovými odborníky. Dokážeme vyhovět potřebám malých i velkých investorů.