• Detail firmy

KAN-servis, spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme montáže a revize domovních i průmyslových elektro a telekomunikačních rozvodů i opravy zařízení protikorozní ochrany.

Adresa

Koperníkova 2409/3
615 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26244675

Výrobky, činnosti

Revize

Kontaktní údaje

E-mail: kanservis@kanservis.cz
WWW: www.kanservis.cz

Kontaktní osoba

Miloš Šlapanský - Jednatel

Mobil: +420 603 524 450

Ivo Šlapanský - Jednatel

Mobil: +420 604 151 804
Další firmy v oboru

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.

ENERGOCONTROL s.r.o.

Specializujeme se na úsporná opatření v energetice, LED osvětlení průmyslových hal, veřejné LED osvětlení, dodávku a montáž VN transformátorů, výrobu rozvaděčů, kompenzaci účiníku i pro NN odběratele, elektro práce, termovizní měření, měření dataloggerem, návrhy úspor, projekční činnost. Zajišťujeme stálou službu externího energetika. Provádíme stavební práce: trafostanice, přístavby hal...

Jiří Kunze - Elektrikářské práce a centrální vysavače

Specializací firmy jsou elektroinstalace a veškeré elektrikářské práce v Brně a okolí. Zajišťujeme rovněž prodej, montáž a servis centrálních vysavačů.