• Detail firmy

KAN-servis, spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme montáže a revize domovních i průmyslových elektro a telekomunikačních rozvodů i opravy zařízení protikorozní ochrany.

Adresa

Koperníkova 2409/3
615 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26244675

Výrobky, činnosti

Revize

Kontaktní údaje

E-mail: kanservis@kanservis.cz
WWW: www.kanservis.cz

Kontaktní osoba

Miloš Šlapanský - Jednatel

Mobil: +420 603 524 450

Ivo Šlapanský - Jednatel

Mobil: +420 604 151 804
Další firmy v oboru

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.

ALIA elektro s.r.o.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, montáží bezpečnostních systémů, strukturované kabeláže, hromosvodů, telefonních a TV rozvodů. Zajišťujeme také rekonstrukce objektů v rozsahu středního stavebnictví, údržbu a servis objektů

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.