• Detail firmy

KamPet s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní a maloobchodní prodej bižuterních a vintage komponentů, minerálů, šperkových kamenů, stuh, textilní galanterie a metráže látek.

Adresa

Žermanice 60
739 37 Žermanice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02507731

Výrobky, činnosti

Textilní galanterie

Kontaktní údaje

WWW: www.kampet-shop.cz
WWW: www.galanterie-latky.cz

Kontaktní osoba

Petr Zlámal - Jednatel

Telefon: 776 288 738

Kamila Zlámalová - Jednatel

Telefon: 775 288 738

Zařazení v katalogu

Pobočky

Zlámal Petr
Žermanice 60
739 37 Žermanice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ROOLLTEX s.r.o.

Věnujeme se maloobchodnímu a velkoobchodnímu prodeji látek, metráže a textilní galanterie. V našem sortimentu naleznete nejrůznější textilní materiály v jednobarevném, lesklém i matném, potištěném a zdobeném provedení. Dodáváme Vám potřebné množství dle Vaší objednávky. Nabízíme bezkonkurenční ceny a rychlé dodací lhůty. Aktuální nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Smile Group s.r.o.

Zajišťujeme velkoobchodní prodej ručních pletacích přízí. Nabízíme angorskou vlnu, klasickou přízi, exkluzivní přízi, trekking přízi, krajkovou přízi nebo nebarvenou přízi. Naleznete u nás také jehlice, háčky nebo knoflíky.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.