• Detail firmy

KAMONO - GRANIT, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme pokládání podlahových krytin a obkládání stěn, zpracování kamene, realizace kuchyňských a koupelnových desek a pomníků.

Adresa

Kořenského 1107/15
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26135787

Výrobky, činnosti

Kámen

Kontaktní údaje

E-mail: kamono@email.cz

Kontaktní osoba

Michael Nedvěd - Jednatel

Mobil: 608 320 231

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AZ MOTIV, k.s.

Zajišťujeme stavební kámen pískovec pro využití v interiérových i exteriérových podmínkách. Dodáváme pískovcové obklady, dlažby z pískovce, pískovec pro jezírka, výplně gabionů, pískovec na zdění apod.

CEMEX Czech Republic s.r.o.

CEMEX je předním světovým výrobcem stavebních materiálů, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích. Mexická společnost působí v České republice od roku 2005. CEMEX v Česku provozuje betonárny, štěrkovny, kamenolomy, cementárnu v Prachovicích, cementovou mlýnici v Dětmaroviccíh a výrobnu speciálních přísad do betonu.

PRAGAKOM, spol. s r.o.

Dodáváme výrobky z polypropylenu - plastové kontejnery pro medicinální a jiný škodlivý odpad, kancelářské potřeby, obaly a další. Dovážíme produkty z přírodního kamene. Distribuujeme přírodní kosmetiku. Výroba kancelářských potřeb z komůrkového polypropylenu. Výroba tvarových obalů z polypropylenu. Zajišťujeme výrobu dvoučlánkových kontejnerů typu 303 G.