• Detail firmy

Kamna, krby Kladno, s.r.o.

Základní popis

Prodáváme kamna, krby, krbové vložky, kachlová kamna. Stavba krbů, kachl. kamen. Odborně poradíme, zajistíme dopravu i odbornou montáž. Široký sortiment našich i zahraničních výrobků. Příslušenství potřebné k instalaci kamen i krbů. Dodávky na klíč.

Adresa

Čs. armády 3231
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27259749

Výrobky, činnosti

Prodáváme kamna,krby,krbové vložky,kachlová kamna.

Stavba krbů, kachl. kamen. Odborně poradíme, zajistíme dopravu i odbornou montáž. Široký sortiment našich i zahraničních výrobků.

Kontaktní osoba

Miluše Polenová - Jednatel

Telefon: 312 246 983
Mobil: 739 057 949
E-mail: info@kamnakrbykladno.cz
WWW: www.kamnakrbykladno.cz

Petr Poleno - Majitel

Další firmy v oboru

Stavební společnost KH 12 s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Provádíme též realizaci/rekonstrukci inženýrských sítí (vody, kanalizace, elektřiny, plynu), výstavbu komunikací, mostů. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám".

HÁJEK TOMÁŠ

Provádíme komplexní stavební práce. Nabízíme zajištění výstavby rodinných domů, renovace, rekonstrukce, malířské práce, sádrokartonářské práce, zateplování fasád, realizaci obkladů a dlažeb a mnoho dalšího.

VOSA - MVS, s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce. Nabízíme rekonstrukce budov, zemní práce, sádrokartonářské práce, realizace fasádních systémů a mnoho dalšího. Zajišťujeme prodej stavebních materiálů.