• Detail firmy

Kamila Senohrábková

Základní popis

Salon pro psy - standardní a hobby stříhání a kompletní služby SPA. Drobné veterinární úkony.

Adresa

Chotucká 269
289 33 Křinec

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12519316
  • Služby

Výrobky, činnosti

Salon pro psy u Bišonka

Poskytuji kompletní péči o vaše psí mazlíčky, stříhání psů a ostatních zvířátek s použitím přírodní i profi kosmetiky. CHS bišonků z Podchotucí.

Kontaktní údaje

E-mail: bichon.frise@seznam.cz
WWW: www.strihanipsunymburk.wbs.cz

Kontaktní osoba

Kamila Senohrábková - Majitel

Mobil: +420 736 534 581
E-mail: bichon.frise@seznam.cz
Další firmy v oboru

Barbora Růžičková

Specializuji se na komplexní služby vizážistky a stylistky. Poradím při nákupech, sladíme Váš šatník s novými kousky, najdeme vhodné kombinace tak, abyste se cítili dobře. Neudělám z Vás jiného člověka, podtrhnu Vaše rysy. Poskytuji poradenství a služby v oblasti líčení. Nalíčím na společenské akce, svatby nebo na focení. Ráda bych, abyste se po konzultaci se mnou cítili sebejistě a sami sebou.

PROAGRO Nymburk a.s.

Společnost se zabývá chovem zvířat. Provozuje farmy pro chov prasat a drůbeže ve čtyřech krajích: Středočeském, Ústeckém, Královéhradeckém a Zlínském. Společnost má více než třicetiletou tradici a její vznik se váže s myšlenkou koncentrace a specializace živočišné výroby. Nabízí chovatelství a kompletní potřeby pro chov. Navštivte naše webové stránky kde naleznete všechny chovatelské farmy.

JELEN ČENĚK

Jsme rodinná farma, která zajišťuje celoroční prodej prasat a prodej hus. Na odběr hus jsou každoročně vystaveny termíny k možnosti odběru. V nabídce prasat můžete najít prasata jateční, selata na rožnění a selata uzená. Dále nabízíme služby zemědělskou technikou (např. sklízení obilovin) a šrotování a výrobu krmných směsí prostřednictvím mobilní výrobny. Minimální množství ke šrotování je 5 tun.