• Detail firmy

Kamila Peterková

Základní popis

Společnost poskytuje veškeré kominické služeby. Nabízí opravy a revize komínů, vložkování a frézování komínů, vymetání komínů i jejich rekonstrukci. Dále se zabývá i prodejem - krbová kamna, kotle, krby a související příslušenství.

Adresa

Říční 408
763 12 Vizovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75487012
Rok založení:  2010
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- poskytováním veškerých kominických služeb. Nabízíme opravy a revize komínů, vložkování a frézování komínů, vymetání komínů i jejich rekonstrukci.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 246 889
WWW: kominictvipepo.sluzby.cz

Kontaktní osoba

Kamila Peterková - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

M & V, spol. s r.o.

Vyrábíme nástroje na otvory z rychlořezné oceli značky STIM ZET a měřidla SOMET. Prodáváme nářadí, nástroje a stroje. Nabízíme nástroje na obrábění kovů a dřeva, brusiva, měřidel, vrtáků, svářecí techniky, upínacího a pneumatického nářadí, hydraulických lisů, tvářecích strojů, pilových kotoučů, vrtáků s kuželovou stopkou, strojních svěráků, maticových klíčů, výstružníků, stupňových vrtáků aj.

KOMERČNÍ DOMY ROŽNOV, spol. s r.o.

Pronajímáme kancelářské prostory a nabízíme správu bytového fondu, zprostředkování oprav a údržby nemovitostí v Rožnově pod Radhoštěm. Více informací o našich službách naleznete na našich internetových stránkách.

ARLES s.r.o.

Jsme prodejci originálního a alternativního spotřebního materiálu a komponent na výrobu renovací pro tiskárny a kopírovací stroje. Poskytujeme kompletní tisková řešení pod značkou DEVELOP s profesionálním servisem našich techniků. Nabízíme náhradní díly, repasované kopírky RICOH, NRG. Vykupujeme a prodáváme prázdné OEM tonerové kazety. Zajistíme rozvoz spotřebního materiálu ve Zlíně a okolí.