• Detail firmy

Kamila Kocurová

Základní popis

Zabýváme se stavební činností-rekonstrukce a opravy budov,bourací,obkladačské a zednické práce,zateplení,malby,nátěry,pokládka zámkové dlažby a dokončovací stavební úpravy.Nabízíme odborné poradenství,vypracování rozpočtu a kvalitu za rozumnou cenu.

Adresa

Jateční 1153
735 81 Bohumín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87415585
  • Služby

Výrobky, činnosti

rekonstrukce

Kontaktní údaje

E-mail: kk-stavby@seznam.cz

Kontaktní osoba

Kamila Kocurová - Majitel

Telefon: 733 209 801
E-mail: kk-stavby@seznam.cz
Další firmy v oboru

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

TANDEM Group, spol. s r.o.

Zabýváme se revitalizací rodinných a obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme revitalizaci budov od výměny oken a vchodových dveří, celkových oprav lodžií a balkónů, po opravy fasád a zateplení. Realizujeme průmyslové izolace tepelné, chladové izolace a zvukové izolace. V neposlední řadě stavíme sádrokartonové příčky a podhledy a střešní pláště.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.