• Detail firmy

Kamila Dohnalová

Základní popis

Výroba a prodej plošných a prostorových vitráží Tiffaniho technikou nebo technikou do olova. Spolupráce s uměleckým kovářem.

Adresa

Nouzová 1289/18
614 00 Brno - Husovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71785949

Výrobky, činnosti

Galerie

Výroba a prodej plošných a prostorových vitráží Tiffaniho technikou nebo technikou do olova. Spolupráce s uměleckým kovářem.

Kontaktní údaje

E-mail: vitraz.dohnal@seznam.cz
WWW: www.vitrazalfa.wz.cz

Kontaktní osoba

Kamila Dohnalová - Majitel

Mobil: +420 739 886 702
E-mail: vitraz.dohnal@seznam.cz
Další firmy v oboru

Výroba skla - František Novák

Zabýváme se výrobou uměleckého skla. V malé huti vyrábíme repliky historického skla z období 2. - 18. století, např. sklenice na víno, poháry, karafy, lesní sklo, křišťálové i římské sklo. Naleznete nás v Dobroníně v okrese Jihlava, dodáváme však zákazníkům z tuzemska i zahraničí.

Jaroslav Effmert - Skelná huť

Zabýváme se zakázkovou výrobou foukaného skla. Naše skelná huť je zajímavá tím, že kromě výroby běžného sortimentu skla, nabízíme předvádění výroby skla pro veřejnost. Od září do listopadu a od února do června zapalujeme pec na sklo pro zájemce, kteří se chtějí se sklářským řemeslem seznámit blíže. Termín návštěvy si můžete zarezervovat na webových stránkách firmy. Těšíme se na Vás!

Petr Krejník

Zaměřujeme se na výrobu a prodej elektrických odporových pecí pro výpal keramiky, tavení skla do forem či zpracování zlata. Dodáváme vypalovací pece pro keramiku, vypalovací pece pro tavení skla, pecní příslušenství, keramické hmoty a glazury. Realizujeme renovace a opravy vypalovacích pecí. Na veškeré výrobky poskytujeme záruku 24 měsíců a provádíme záruční i pozáruční servis.