• Detail firmy

Kamila Dohnalová

Základní popis

Výroba a prodej plošných a prostorových vitráží Tiffaniho technikou nebo technikou do olova. Spolupráce s uměleckým kovářem.

Adresa

Nouzová 1289/18
614 00 Brno - Husovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71785949

Výrobky, činnosti

Galerie

Výroba a prodej plošných a prostorových vitráží Tiffaniho technikou nebo technikou do olova. Spolupráce s uměleckým kovářem.

Kontaktní údaje

E-mail: vitraz.dohnal@seznam.cz
WWW: www.vitrazalfa.wz.cz

Kontaktní osoba

Kamila Dohnalová - Majitel

Mobil: +420 739 886 702
E-mail: vitraz.dohnal@seznam.cz
Další firmy v oboru

František Dobrovič

Specializujeme se na výrobu replik historického skla na zakázku. Orientujeme se zejména na repliky gotického a renesančního nápojového skla. Naší snahou je oživit staré řemeslo - ruční výrobu tzv. lesního a zeleného skla. Výrobou foukaného skla se zabýváme již od roku 2010. V nabídce naleznete: vázy, lahve, sklenice, popelníky, dózy, olejové lampy aj. Připravíme Vám dárkový set dle Vašeho přání.

Petr Krejník

Zaměřujeme se na výrobu a prodej elektrických odporových pecí pro výpal keramiky, tavení skla do forem či zpracování zlata. Dodáváme vypalovací pece pro keramiku, vypalovací pece pro tavení skla, pecní příslušenství, keramické hmoty a glazury. Realizujeme renovace a opravy vypalovacích pecí. Na veškeré výrobky poskytujeme záruku 24 měsíců a provádíme záruční i pozáruční servis.

Furdyna Pracownia Witraży

Okna z barevného skla, vitráže, vitráže ... gdzieżbym myšlenka - když jsem byl mladý, jsem přišel z nedaleké střední školy, v prázdném kostele obdivovat Františkány slavných Krakow Stanisław Wyspiański je vitrážemi -, že jednoho dne budu vlastnit údaje navrhnout vlastní vitráže oken. Vypořádat se s jejich zachování v největších historických kostelů a katedrál.