• Detail firmy

Kamil Špaček

Základní popis

Propagace ekologicky úsporných alternativních zdrojů na ohřev teplé užitkové vody a vytápění objektů. Dále podpora zdrojů fotovoltaika, větrné elektrárny, vodní elektrárny, kogenerace, řízené větrání s rekuperací tepla.

Adresa

Rašov 76
679 23 Lomnice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60583878

Výrobky, činnosti

Alternativní zdroje energie

Kontaktní údaje

E-mail: kamilspacek@centrum.cz
WWW: www.tcsolarspacek.cz/

Kontaktní osoba

Kamil Špaček

Telefon: +420 605 721 302
E-mail: kamilspacek@centrum.cz
Další firmy v oboru

Jan Seidl

Zajišťujeme komplexní služby v oboru topení - voda - plyn na celém území Brna a v jeho okolí. Mimo instalatérských, topenářských a plynařských prací instalujeme tepelná čerpadla a zabezpečujeme havarijní servis na zavolání.

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel