• Detail firmy

Kamil Šolc

Základní popis

Tepelná čerpadla, topení, zemní práce (pásový bagr) - zabýváme se prodejem, dovozem, montážemi a servisem tepelných čerpadel NIBE. Provádíme vrty pro tepelná čerpadla pro instalaci jednoho nebo dvou okruhů s dodávkou kolektoru, vrtání studní, topení.

Adresa

Nádražní 205
513 01 Semily

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61202304

Výrobky, činnosti

Tepelná čerpadla

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 480 417
E-mail: cerpadla@seznam.cz
WWW: www.cerpadla-krkonose.com

Kontaktní osoba

Kamil Šolc - Jednatel

Mobil: +420 608 480 417
Další firmy v oboru

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.

Služby DELTA, spol. s r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi. Realizujeme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových objektů, dřevostavby, pergoly, zahradní stavby, opěrné zdi a ploty. Zajišťujeme architektonické návrhy, zaměření a vytvoření dokumentace staveb a další.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.