• Detail firmy

Kamil Smrček Malířství,natěračství

Základní popis

Nabízíme malby, nátěry, lakování a nástřiky dle přání a v požadovaném rozsahu. Provádíme malby bytů, rodinných domů, firemních prostor, fasád. Poskytujeme poradenství při volbě materiálů a zajistíme jejich dodání. Poskytujeme mimosezónní zvýhodnění.

Adresa

Mohelnická 854
783 91 Uničov

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68357265

Výrobky, činnosti

Nabízíme malby, nátěry, lakování a nástřiky

Kontaktní údaje

E-mail: smrcek.kamil@seznam.cz

Kontaktní osoba

Kamil Smrček - Majitel

Mobil: +420 607 867 090
E-mail: smrcek.kamil@seznam.cz
Další firmy v oboru

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

Ivan Horváth

Specializujeme se na klempířské práce - realizujeme okapní systémy, oplechování komínů a štítů, vložkování komínů k plynospotřebičům, montáž okenních parapetů, zajišťujeme výškové práce pomocí lanové techniky. Dále nabízíme pokrývačské, tesařské a hydroizolační práce, provádíme nátěry střech. Věnujeme se rovněž leštění barevných kovů a svařování AL slitin a nerezu.

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.