• Detail firmy

Kamil Ševeček

Základní popis

Prodáváme potřeby pro chovatele. Nabízíme krmivo pro domácí zvířata a chovatelské potřeby. Prodáváme kvalitní krmiva pro kočky a řadu prémiových krmiv pro psy. Dodáváme diplňky výživy a krmné doplňky zejména pro koně.

Adresa

Chelčického 717
763 02 Malenovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70469083
DIČ:  CZ7508014173
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Kvalitní krmivo pro kočky.

Široký sortiment kvalitních krmiv pro kočky. Prodáváme i další chovatelské potřeby pro kočky - hračky, pelíšky, podestýlky, vodítka, vitamíny apod.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 454 772
E-mail: info@prodej-krmiva.cz
WWW: www.prodej-krmiva.cz

Kontaktní osoba

Kamil Ševeček - Majitel

Další firmy v oboru

Luděk Neubauer - Zahradnictví

Zabýváme se prodejem balkonových květin, letniček a sadby zeleniny. V létě a na podzim pěstujeme a prodáváme odrůdy chryzantém, vřesů a dalších dekorativních sezónních rostlin. Dodáváme květinovou výzdobu do firem, hotelů i restaurací. Další naší činností je chov a prodej akvarijních rybek a realizace akvárií.

Wytwórnia Pasz „LIRA” Sp. z o.o.

Proč porcus? Linie porcus je exkluzivní kolekce čtyři krmiva určeného pro nejmenší selata: od prvních dnů života přes odstavu, dokud se hmotnost asi 30 kg.. Tato linka se vyznačuje vynikající absorpcí a velmi vysokou stravitelnost. Složení vedení porcus je kompozice potřeby selat v každé skupině techniky.

Jiří Pučera

Zajišťujeme výrobu chovatelských zařízení a zahradních zařízení z masivu na zakázku. Specializujeme se na pergoly, zahradní nábytek, králíkárny, psí boudy a další. Součástí našeho sortimentu jsou také dřevěné květináče, truhlíky a bytové doplňky. Zaměřujeme se také na interiérové úpravy. Zakládáme si na individuálním přístupu k našim zákazníkům.