• Detail firmy

Kamil Novotný

Základní popis

Nabízím přepravu sutin, kameniva, písku, štěrku či tuhých paliv kontejnerovým vozem o maximální nosnosti 3,5 tuny. --------------------------------------------------------------------------------

Adresa

náměstí Svobody 66
798 58 Čechy pod Kosířem

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64261956

Výrobky, činnosti

Nabízím přepravu sutin, kameniva, písku, štěrku

Kontaktní osoba

Kamil Novotný - Majitel

Mobil: +420 731 271 111
Další firmy v oboru

Pavel Jetmar

Nabízíme kompletní dopravní služby pro soukromé osoby, hotely, firmy i cestovní kanceláře. Zajišťujeme přepravu luxusními vozy. Dopravíme Vás na jakékoliv místo v České republice a Evropě. Zabezpečujeme přepravu na letiště, společenské akce, i expresní balíkovou přepravu. Naše vozy jsou klimatizovány a pravidelně servisovány.

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

LECHNER CZ, s.r.o.

Přepravními službami se zabýváme již od roku 1992 a od té doby jsme si vybudovali významné místo mezi dopravci. Zajišťujeme přepravu dálkovou, regionální i osobní, a to jak po ČR, tak i po celé Evropě. Spolupracujeme rovněž s partnerskými zahraničními firmami a díky tomu můžeme nabídnout dokonalou organizaci transportů. Spokojenost zákazníka je pro nás nejvyšší prioritou.