• Detail firmy

Kamil Nevřela

Základní popis

Zajišťujeme prodej a servis hasičské techniky a náhradních dílů. V našem sortimentu naleznete motory, čerpadla, chlazení motorů, nádrže, filtry, kryty

Adresa

Sádek 118
747 75 Velké Heraltice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66174228
DIČ:  CZ6908285428

Výrobky, činnosti

Prodej hasičské techniky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 604 907 120
Mobil: +420 553 610 944
WWW: www.nevrela.com

Kontaktní osoba

Kamil Nevřela - Majitel

Mobil: +420 731 179 225
E-mail: kamil@nevrela.com
Další firmy v oboru

KELCOM International OSTRAVA, spol. s r.o.

Navrhujeme, projektujeme, dodáváme, montujeme, provádíme revize a zajišťujeme kompletní servis elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů.

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.

DDS STEEL-CZECH, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hutního materiálu prvotřídní kvality. Zajišťujeme trubky bezešvé, svařované, kotlové i konstrukční. Rovněž dodáváme plechy válcované za tepla, prefabrikace potrubí, konstrukční jekly, uzavřené konstrukční profily, ocelové rošty, materiály pro offshore a speciální konstrukce. V naší nabídce naleznete i samospouštěcí hasicí zařízení od renomovaných výrobců.