• Detail firmy

Kamil Mýl

Základní popis

Klempířství - pokrývačství Kamil Mýl. Nabízím veškeré plechové krytiny přímo od Polského výrobce za příznivé ceny. Kalkulaci zhotovím přímo na konkrétní střechu.Katalog výrobků a barev zašlu na požádání.

Adresa

Náchodská 421
549 41 Červený Kostelec

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45575819
DIČ:  CZ-7402123388

Výrobky, činnosti

Klempířství - pokrývačství Kamil Mýl

Nabízím veškeré plechové krytiny přímo od Polského výrobce za příznivé ceny. Kalkulaci zhotovím přímo na konkrétní střechu. Katalog možno zaslat.

Kontaktní údaje

E-mail: kamilmyl@seznam.cz

Kontaktní osoba

Kamil Mýl - Majitel

Telefon: +420 608 811 561
E-mail: kamilmyl@seznam.cz
Další firmy v oboru

MAXIM house s.r.o.

Provádíme kompletní realizace střech - krovy, pokrývačské, tesařské, klempířské práce, montáž a dodání střešních oken. Dále nabízíme realizace dřevostaveb, rodinných dřevěných domů a chat, zahradních domků a chatek, altánů, podlah, půdní vestaveb či dřevěných stropů.

Josef Bujas

Nabízíme rekonstrukce domů i bytů, výměny oken, bourání či instalatérské a klempířské práce. Provádíme zateplení, izolatérství a montáže sádrokartonů.

MIMOSystém s.r.o.

Zabýváme se distribucí a montážní střešních krytin, okapových systémů, střešních a stěnových profilů. Zajišťujeme klempířské a pokrývačské práce, montujeme drobné dřevostavby, dodáváme a zateplujeme fasády. Zaměřujeme se zejména na zákazníky z Českých Budějovic a okolí.