• Detail firmy

Kamil Kedroň

Základní popis

Naše firma Vám zapůjčí kompletní sortiment dopravního značení včetně světelných signalizačních zařízení atd. ve velmi výhodných cenách.

Adresa

SPORTOVNÍ 15
741 01 Nový Jičín

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67326307
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dopravní značení

Naše firma Vám zapůjčí kompletní sortiment dopravního značení včetně světelných signalizačních zařízení atd. ve velmi výhodných cenách.

Kontaktní údaje

WWW: davoz.eu

Kontaktní osoba

Kamil KEDROŇ - Majitel

Mobil: +420 608 445 506
E-mail: kamilkedron@seznam.cz
Další firmy v oboru

Martin Suszka

Poskytujeme veškeré elektroinstalační práce a kompletní elektroinstalace bytů a bytových společenství. Provádíme rekonstrukce rozváděčů, elektroúdržbu bytového fondu, montáže zabezpečovacích systémů, zjištění poruch a opravy elektrických zařízení, odstranění porevozních závad apod. Rovněž se zaměřujeme se na realizace a montáž hromosvodů v souladu s platnými normami.

KELCOM International OSTRAVA, spol. s r.o.

Navrhujeme, projektujeme, dodáváme, montujeme, provádíme revize a zajišťujeme kompletní servis elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů.

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.