• Detail firmy

Kamil Jadrný

Základní popis

Kamil Jadrný Opravy automodilů a karoserií, sváření autoplastů Provozovna: Bor u Skutče Telefon: 723 374 654

Adresa

Bor u Skutče č.p. 91
539 44 Bor u Skutče

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88517560

Výrobky, činnosti

Automobily

-opravy

Kontaktní údaje

E-mail: jadrnyk@seznam.cz

Kontaktní osoba

Kamil Jadrný - Majitel

Telefon: +420 723 374 654
E-mail: jadrnyk@seznam.cz
Další firmy v oboru

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.

Milan Pangerl - LPG Plzeň

Naše firma zajišťuje přestavby vozidel na LPG v Plzni. Realizujeme montáže kvalitních a ověřených zařízení LPG pro veškeré typy benzínových vozidel. Služby poskytujeme včetně servisu, revizí a výměny LPG nádrží. Provádíme také běžné opravy automobilů, měníme olej, brzdy atd. Dodáváme náhradní díly za výhodné ceny. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací včetně ceníku přestaveb.

AUTOSERVIS David Svoboda

Provozujeme autoservis v Hlízově u Kutné Hory. Zaměřujeme se na osobní a užitková vozidla. Provádíme diagnostiku, plnění klimatizace, geometrii kol, výměny olejů a brzdových destiček a další služby autoservisu včetně oprav karoserií. Zajišťujeme STK a montujeme tažná zařízení.