• Detail firmy

Kamil Hroch

Základní popis

Provádíme renovaci dveří a kuchyňských linek. Vyrábíme a montujeme vestavěné skříně a stínící techniku.

Adresa

Vrchlického 834
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40104613

Výrobky, činnosti

Nábytek na zakázku

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 936 560
WWW: www.renovacedveri.kvalitne.cz
Další firmy v oboru

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

mebel24.pl Anna Tudek

Vyrábíme moderní nábytek relaxaci: Sako tašky, pouf, křesla, sedačky a polštáře sedět na. Zaručujeme maximální komfort a pohodlí při každodenním odpočinku za přijatelnou cenu. Sedadla jsou originální značkové FUNNY Sako pytle. Šijeme je od roku 2009 a mají tisíce spokojených zákazníků po celé zemi. Relax židle umožňují rychlý relaxační a zdravou dovolenou.

Tomáš Tresner - nábytek na míru

Vyrábíme dřevěný nábytek na míru. Součástí našich služeb je zaměření, výroba z kvalitních materiálů, dovoz hotového výrobku i jeho montáž na místě. Vestavěné skříně, postele, kuchyňské linky, ložnicový nábytek - na míru dle přání zákazníka. Pokládáme plovoucí podlahy v lokalitách Židlochovice, Brno a okolí.