• Detail firmy

Kamil Bayer - BAYER DESIGN

Základní popis

Společnost poskytuje nabídku čalounických prací, renovací sedacích souprav či autosedaček. Neváhejte naši společnost kontaktovat a nebo přímo navštívit. Veškeré realizace po vzájemné domluvě přímo s klientem. Vše předem projednáme, aby realizace byla dle Vašich představ. Snažíme se o tu nejkvalitnější práci, aby i ten nejnáročnější klient byl s výsledkem spokojen.

Adresa

17. listopadu 639/24
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73030961
Rok založení:  2001
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Čalounictví

Kontaktní údaje

Mobil: +420 736 726 122
E-mail: bayer.kamil@seznam.cz

Kontaktní osoba

Kamil Bayer - Majitel

Mobil: +420 736 726 122
Další firmy v oboru

Miroslav Kotásek - ČALOUNICTVÍ

Zabýváme se přečalouněním a opravou sedacích souprav, křesel, židlí či dveří. Vyrábíme matrace i taburety. Provozujeme autočalounictví.

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.

Kamil Malčok - Autočalounictví

Naše společnost provádí autočalounické práce. Zabýváme se výrobou čalouněných výrobků a opravou čalouněných sedacích souprav. Provádíme opravy kabrioletů, volantů, interiérů vozidel, kočárů, čalounění letadel. Více po kontaktu s námi.