• Detail firmy

KAMENICTVÍ ZMEŠKAL

Základní popis

Nabízíme výrobu, dodávku, montáž a osazení pomníků, hrobových a nápisových desek a památníků s vybraným druhem písma, plastiky, gravirace, kamenosochařské, restaurátorské a obkladačské práce. Velkoobchod a maloobchod s mramorem

Adresa

Medlov 135
783 91 Medlov

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61578827

Výrobky, činnosti

Velkoobchod a maloobchod s mramorem, žulou atd

Kontaktní údaje

E-mail: kamenictvizmeskal@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Zmeškal - Majitel

Mobil: +420 603 514 893
E-mail: kamenictvizmeskal@tiscali.cz
WWW: www.kamenictvizmeskal.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AZ MOTIV, k.s.

Zajišťujeme stavební kámen pískovec pro využití v interiérových i exteriérových podmínkách. Dodáváme pískovcové obklady, dlažby z pískovce, pískovec pro jezírka, výplně gabionů, pískovec na zdění apod.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

SUTNAR & RAPPL s.r.o.

Naše společnost se věnuje výrobě zboží z kamene. Jsme kamenická firma, která vznikla v roce 1993. Našim klientům nabízíme interiérové a stavební prvky, pracovní desky na kuchyňské linky, pomníky a pomníkové díly, sekání a zlacení/stříbření nápisů a ornamentů. Vyrábíme z přírodního kamene a konglomerovaného kamene Technistone. Jsme autorizovaným distributorem pro Plzeňský kraj. Navštivte nás.