• Detail firmy

Kamenictví Veverka, s.r.o.

Základní popis

Nabídka veškerých kamenických prací od projekce po realizaci. Vyrábíme a renovujeme pomníky, obklady, dlažby, krby, kašny a sochy.

Adresa

Barákova 210
507 71 Miletin

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27509982
  • Služby

Výrobky, činnosti

výroba

Nabídka veškerých kamenických prací od projekce po realizaci. Vyrábíme a renovujeme pomníky, obklady, dlažby, krby, kašny a sochy.

Kontaktní údaje

Mobil: 603 319 802
Mobil: 737 832 174
E-mail: info@kamenictvi.net
WWW: www.kamenictvi.net

Kontaktní osoba

Ján Veverka - Jednatel

Mobil: 737 832 174

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RF servis pro stavby s.r.o.

Zaměřujeme se na realizaci fasádního lešení včetně montáže a dopravy lešení. Nabízíme pronájem i montáž pojízdného lešení a schodišťových věží. V oblasti bednění montujeme nejlepší bednění typu LOGIK 50. Provádíme zemní práce, terénní úpravy v okolí rodinných domů a komerčních objektů, zámkovou dlažbu, odvoz suti a odpadů, kompletní přípravy podloží pod zámkové dlažby, asfalty, betony, gabiony.

Enthera spol. s r.o.

Nabízíme dřevěná eurookna, plastová okna, interiérové i vchodové dveře, výrobu masivních schodišť a vrat včetně příslušenství a zajištění montáže. Poskytujeme poradenství a servis v oboru.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.