• Detail firmy

Kamenictví Svatopluk Ručka

Základní popis

Provádění kamenických a sochařských prací. Dodávky pomníků, sekání a barvení nápisů, prodej svítilen a váz. Vyrobíme pracovní desky do kuchyně či koupelny, parapety, stoly, pulty, obklad krbů, schodů, stěn a soklů, dlažbu typizovanou i atypickou.

Adresa

Smetanův okruh 17
794 01 Krnov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18955371
DIČ:  CZ7111114857
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  6

Výrobky, činnosti

Kamenictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 612 414
Mobil: +420 602 793 414
Fax: +420 554 612 414
E-mail: kamenictvi@krnov.net
WWW: www.kamenictvi.biz

Kontaktní osoba

Svatopluk Ručka - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.

Martin BADURA

Provádíme kamenické práce. Vyrábíme pomníky, náhrobky, okenní parapety, kuchyňské pracovní desky, desky na stoly či bary, umyvadlové desky a další produkty z přírodního i umělého kamene. Opravujeme a renovujeme staré hroby, přebrušujeme pomníky a náhrobky, montujeme pomníkové doplňky (vázy, lampy, dvířka), pískujeme nápisy apod. Dodáváme, stavíme a obkládáme krby. Opravujeme a obkládáme schody.

CEMEX Czech Republic s.r.o.

CEMEX je předním světovým výrobcem stavebních materiálů, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích. Mexická společnost působí v České republice od roku 2005. CEMEX v Česku provozuje betonárny, štěrkovny, kamenolomy, cementárnu v Prachovicích, cementovou mlýnici v Dětmaroviccíh a výrobnu speciálních přísad do betonu.