• Detail firmy

Kameníci s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se veškerými kamenickými pracemi jako např. kuchyňské desky barové pulty, obklady koupelen, interiérů, exteriérů vč. fasád, zaměření výrobu a montáž krbů, obklady a dlažby z přírodního i umělého kamene, opravy, repase kamene.

Adresa

Sazečská 560/8
108 25 Praha 10 - Malešice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27884210
DIČ:  CZ27884210
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kamenictví

Nabízíme montáže obkladů, dlažeb, kamenných schodů, obložkových i masivních, kuchyňské a barové pulty, obklady krbů, také repase a čištění kamene.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 733 508 817
Mobil: +420 603 228 057
Fax: +420 311 510 043
E-mail: kamenicisro@seznam.cz
WWW: www.kamenicisro.cz

Kontaktní osoba

Oldřich Škach - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DRUŽSTVO CEMENTÁŘŮ, družstvo

Zabýváme se výrobou a prodejem betonových dlaždic a zámkové dlažby, obrubníků, krajníků, žlaby, vegetačních prvků, kanalizačních šachet, zdicích a plotových tvárnic, ztraceného bednění, betonových cihel a mnoho dalšího.

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.

AAC Pragocel s.r.o.

Prodej širokého sortimentu hutních materiálů: třecích brzdových pásů, kovaných tyčí, brzdového obložení, ložiskových domků, hřídelových spojek, nerezových fitinek, geotextilií, mosazných tyčí, grafitového těsnění, betonářské oceli, kruhové, ploché, čtvercové a šestihranné ocele, mosazných materiálů, potrubního příslušenství, elektromotorů, řemenů a řemenic či stěračů pásových dopravníků.