• Detail firmy

KAMENEX, s.r.o.

Základní popis

Prodáváme štípaný a lámaný přírodní kámen v nepravidelných tvarech, vhodný na dlažby a obklady. Kámen dodáváme též velkoobchodně.

Adresa

Nivnická 418
688 01 Uherský Brod

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27678288
DIČ:  CZ27678288

Výrobky, činnosti

Prodej přírodního kamene

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 101 111
E-mail: kolek@mybox.cz
WWW: www.kamenex.com

Kontaktní osoba

Miroslav Kolek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PPUH "JAMAR" mgr Jacek Statkiewicz

Naše společnost se zabývá výrobou držáků, tlumičů (konektory, spojky) a hliníkových kokilových odlitků. Zaručujeme vysoce kvalitní produkty, které jsou potřebné pro práci v průmyslu.

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.

TRANS-KOP Agnieszka Stradomska

Společnost Trans-Kop byla založena v roce 2005 v Sandomierz. Pouze s jedním traktorbagr byla omezena činnost společnosti. V průběhu let a každého zákazníka s našimi službami spokojeni, společnost rozšířila v mnoha ohledech. V současné době je naše flotila se skládá z nákladní automobily, bagry, nakladače, bagry aktiv. Existuje vysoká zážitek.