• Detail firmy

KAMENA & spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme uměleckořemeslné práce. Zabýváme se především restaurováním památek, soch a historických objektů. Řemeslné práce provádíme v kameni, v umělém kameni, štuku, kovu a malbě. Poskytujeme i výtvarné a grafické návrhy a technická řešení díla.

Adresa

Zárubova 506/4
142 00 Praha 4 - Kamýk

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26127831
DIČ:  CZ26127831
  • Služby

Výrobky, činnosti

Uměleckořemeslné kamenictví, kovářství, malířství.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 714 920
Mobil: +420 603 204 205
E-mail: kamena @ kamena-euro.net
WWW: www.kamena-euro.net

Kontaktní osoba

Václav Schebelle - Jednatel

Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.

OTTOBAU s.r.o.

Specializujeme se na realizace strojních stěrkových omítek a na sanaci betonu. Provádíme kompletní rekonstrukce domů a bytů. Působíme v Praze a v okolí.