• Detail firmy

KÁMEN TLUMAČOV s.r.o.

Základní popis

Provádíme kamenické práce, jako jsou obklady stěn, dlažeb a schodů. Vyrábíme koupelnové a kuchyňské pracovní desky, krbová tělesa, parapety, pomníky.

Adresa

Čechova 343
768 24 Hulín

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29206898
DIČ:  CZ29206898

Výrobky, činnosti

Kamenictví

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 866 120
E-mail: info@kamenictviprikryl.cz
WWW: www.kamenictviprikryl.cz

Kontaktní osoba

Květuše Přikrylová - Jednatel

Oldřich Přikryl - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CEMEX Czech Republic s.r.o.

CEMEX je předním světovým výrobcem stavebních materiálů, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích. Mexická společnost působí v České republice od roku 2005. CEMEX v Česku provozuje betonárny, štěrkovny, kamenolomy, cementárnu v Prachovicích, cementovou mlýnici v Dětmaroviccíh a výrobnu speciálních přísad do betonu.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

AZ MOTIV, k.s.

Zajišťujeme stavební kámen pískovec pro využití v interiérových i exteriérových podmínkách. Dodáváme pískovcové obklady, dlažby z pískovce, pískovec pro jezírka, výplně gabionů, pískovec na zdění apod.