• Detail firmy

Kamchatka.cz, spol. s r.o.

Základní popis

Provozování autobusové a automobilové osobní dopravy. Nabídka vnitrostátní a mezistátní zájezdové a najímané autobusové dopravy.

Adresa

Habrová 3100/21
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27588050
  • Služby

Výrobky, činnosti

Doprava

Provozování autobusové a automobilové osobní dopravy. Nabídka vnitrostátní a mezistátní zájezdové a najímané autobusové dopravy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 373 120
E-mail: kamchatka@kamchatka.cz
WWW: www.kamchatka.cz/

Kontaktní osoba

Oleg Milov - Jednatel

Yulia Milova - Jednatel

Anton Milov - Jednatel

Zoya Milova - Jednatel

Další firmy v oboru

ALVIAN MOST s.r.o.

Nabízíme komplexní zajištění jeřábové techniky nosnost 16 až 500 t. do výšky až 144 m, přepravu a dopravu nadměrných nákladů na území celé ČR. Zajišťujeme vysokotlaké mytí motorů a interiérů všech vozidel.

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

STEMONT JS, s.r.o.

Zajišťujeme montáž a údržbu vedení VN, NN, trafostanic (vzdušných i kabelových). V oblasti silnoproudých elektromontáží působíme již od roku 1999. Elektromontážní práce zajišťuje 15 montérů, vyškolených pro práci na sítích AES a PAS včetně práce pod napětím NN. Dále provozujeme a opravujeme veřejná osvětlení v obcích.