• Detail firmy

KAMATEX, s.r.o.

Základní popis

Výroba pracovních oděvů včetně potisků, výšivek a log. Prodej ochranných pracovních pomůcek, obuvi a čistících prostředků.

Adresa

Stožice 75
389 01 Stožice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28115643

Výrobky, činnosti

Výroba pracovních oděvů včetně potisků

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 948 616
E-mail: kamatex@seznam.cz
WWW: www.kamatex.cz

Kontaktní osoba

Martin Vojtík - Jednatel

Telefon: +420 777 948 616
Mobil: +420 774 694 021
E-mail: kamatex@seznam.cz

Kateřina Vojtíková - Jednatel

Další firmy v oboru

BARTYJANA s.r.o.

Naše firma se zabývá manuální prací. Nabízíme vám výrobu a kompletaci všeho, na co si jen vzpomenete. Ať už jsou to drobné předměty, šití šatů či jiné práce, nic pro nás není překážkou. S radostí a pečlivostí vše dotáhneme do konce až ke spokojenosti zákazníka.

HOSPODÁŘSKÉ POTŘEBY s. r. o.

Nabízíme široký sortiment hospodářských potřeb. Prodáváme nástroje, nářadí pro zahrádkáře a zedníky, svářecí techniku, spojovací materiál, stavební chemii, ochranné pomůcky a různé mycí a desinfekční prostředky. V naší prodejně naleznete kvalitní zboží od prověřených výrobců, snažíme se vyhovět všem přáním a potřebám našich zákazníků, proto nabídku zboží neustále rozšiřujeme.

DENIOS s.r.o.

Nabízíme kompletní program pro skladování a bezpečné zacházení s nebezpečnými látkami, likvidaci a čištění. Nabízíme výrobu zařízení pro skladování na volném prostranství, skladování v budovách, sorbenty, tankovací stanice, sběrny použitého oleje, zařízení pro skladování plynových lahví, ohřívací a chladící komory a boxy a mnoho dalšího.