• Detail firmy

Kamadu, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme webdesignové a webhostingové služby, správy serverů i počítačových sítí včetně vývoje softwaru na zakázku a dodávek informačních systémů.

Adresa

Zakšínská 570/2
190 00 Praha 9 - Střížkov

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28440960

Výrobky, činnosti

Nabízíme webdesignové a webhostingové služby

Nabízíme webdesignové a webhostingové služby, správy serverů i počítačových sítí včetně vývoje softwaru na zakázku a dodávek informačních systémů.

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@kamadu.eu
WWW: www.kamadu.eu

Kontaktní osoba

KAREL DUŠEK - Jednatel

Mobil: +420 777 888 003
Mobil: +420 790 378 778
Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.