• Detail firmy

KALPECON, s.r.o.

Základní popis

Vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování daňových přiznání ke všem typům daní, zpracování mezd, přechod z daňové evidence na účetnictví. Poskytujeme účetní a ekonomické poradenství, zastupování klientů při jednání s úřady - FÚ, OSSZ a ZP.

Adresa

Poděbradova 101a
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25356348

Výrobky, činnosti

Účetní a auditorské služby

Vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování daňových přiznání ke všem typům daní, zpracování mezd, přechod z daňové evidence na účetnictví. Poskyt

Kontaktní údaje

E-mail: info@kalpecon.cz

Kontaktní osoba

Ing. Alena Kutnohorská - Jednatel

Telefon: +420 596 134 546
Mobil: +420 602 747 202
E-mail: info@kalpecon.cz
WWW: www.kalpecon.cz
Další firmy v oboru

Barbara Kolebacz ÚČTO BARBARA

Věnujeme se vedení účetnictví pro FO i PO. Poskytujeme komplexní daňové služby a poradenství. Pro firmy a organizace zabezpečujeme daňový i mzdový servis. Rovněž provádíme kontroly a rekonstrukce účetnictví. Vedeme kurzy a školení účetnictví a také akreditovaný rekvalifikační kurz účetnictví.

TCL Consulting, a.s.

Naše společnost se zaměřuje na dodávku informačních systémů a poskytuje služby v oblasti účetnictví a daní. Na trhu vystupujeme jako generální dodavatel informačních systémů na klíč. Nabízíme komplexní zajištění realizace, analýz, zavedení a servisu. Naše organizace Vám poskytuje i široké služby v účetnictví, daních a ekonomice. Zajišťujeme zpracování a vedení mzdové agendy a dalších.

SurTech CZ

Vedení účetnictví pro fyzické a právnické osoby, daňové evidence, ekonomické a finanční analýzy a zpracování mzdové agendy. Služby poskytujeme fyzickým i právnickým osobám z Ostravy a okolí.