Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Ing. Vlastislav Kalivoda - Granitové dřezy Schock

Základní popis

Certifikovaný internetový prodejce granitových dřezů značky Schock. Nabídka jednodřezů s odkapem a miskou, rohových dřezů, dvoudřezů, baterií, setů. Prodáváme zboží ověřené německé firmy Schock, která se zabývá vývojem a výrobou dřezů a armatur. Značka Schock nabízí výrobky s množstvím výhod, jako jsou kvalita, snadná údržba, komfort, trvale čistý vzhled a moderní design.

Výrobky, činnosti

Granitové dřezy Schock
Jsme specializovaný internetový prodejce granitových dřezů Schock. Stojíme si za tím, abychom prodávali to nejkvalitnější zboží na trhu. Z tohoto důvodu se specializujeme na prodej dřezů Schock, firma je světovým lídrem v prodeji granitových dřezů.

Kuchyňské baterie Schock
Kuchyňské baterie Schock disponují nejen kvalitou, ale i moderním designovým provedením v několika barvách. Vyberte si kuchyňskou baterii Schock dle Vašich přání. Nabízíme kuchyňské baterie stojánkové, rustikální i speciální.

Náhradní díly - baterie, dřezy Schock
Nabízíme náhradní díly pro baterie a dřezy Schock. Vybírat můžete z nepřeberného množství náhradní dílů firmy Schock. Rádi Vám poskytneme veškeré poradenství a informace. Kontaktujte nás.

Doplňky ke dřezům Schock
Prodáváme doplňky ke dřezům Schock. Firma Schock vyrábí ke svým dřezům ověřené kvality i moderní a vhodné doplňky, jedná se především o dávkovač saponátu, krájecí desky, misky ke dřezům, doplňky pro čištění a drátěné koše.

Jednodřezy, dvoudřezy a rohové dřezy
V naší nabídce najdete široký výběr dřezů značky Schock. Můžete zvolit z několik variant, typů a barev dřezů. Nabízíme jednodřezy, dvoudřezy i rohové dřezy. Vyberte si tak, aby i dřez byl krásným doplňkem interiéru Vaší kuchyně.

Prodej baterií ke dřezu
Zabýváme se prodejem baterií ke dřezu. Baterie nabízíme v různých variantách a provedeních, aby jste mohli zvolit vhodnou baterii k Vašemu dřezu. Veškeré typy si můžete prohlédnout na našich webových stránkách.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz