• Detail firmy

Kalendová Jaroslava, JUDr., advokátka

Základní popis

Poskytujeme právní poradenství ve všech právních oblastech.

Adresa

Hybešova 726/42
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66221749

Výrobky, činnosti

Advokátní kancelář

Vysoké kvality a flexibility dosahujeme díky spolupráci s řadou odborníku, kteří se specializují na konkrétní odvětví práva a jsou špičkou v daném oboru. Jsme připraveni hájit vaše zájmy a pomoci vám s jakoukoli situací.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 245 070
E-mail: advokat@akjk-brno.cz
WWW: http://www.akjk-brno.cz/

Kontaktní osoba

Iva Sedláčková

Mobil: +420 606 789 717
E-mail: sedlackova@akjk-brno.cz

Jaroslava Kalendová, JUDr. - Majitel

Další firmy v oboru

IC&P Brno spol. s r.o.

Naše firma zajišťuje pro klienty veškeré služby, týkající se poradenství při zavádění, dokumentování, fungování a neustálém zlepšování systému managementu kvality podle norem řady ISO 9001, ISO 14001, ISO 13485 a OHSAS 18001. Pořádáme školení a cykly seminářů jako podporu při zavádění a údržbě systému kvality podle norem ISO. Specializujeme se na poradenství pro malé a střední firmy.

K auditing, s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové agendy. Zaměřujeme se na zpracování mzdové agendy, externí daňové poradenství, auditorské služby i účetní audity společnosti. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme firmám marketingové služby v oblasti reklamy. Specializujeme se na strategie, kreativní dovednosti, komplexní reklamní činnost a pořádání firemních eventů. Sídlo naší společnosti se nachází v Brně, naše pobočky však naleznete i Bratislavě a Dubaji.