• Detail firmy

Kaldewei CS, s.r.o.

Základní popis

Společnost poskytuje výrobu různých druhů koupelnových a vířivých van, sprchových vaniček a příslušenství. Nabízí inovativní koupelnový audiosystém.

Adresa

Na Pankráci 322/26
140 00 Praha 4 - Nusle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26446979
DIČ:  CZ26446979
Rok založení:  2001
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- vybavení koupelen - vany, sprchové vaničky, výřivé vany, koupelnové doplňky a zařízení, smaltovaná ocel, originální design.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 226 218 590
Fax: +420 226 218 599
Fax: +420 241 092 160
E-mail: info@kaldewei.cz
WWW: www.kaldewei.cz

Kontaktní osoba

Patrick Werner Nussmann - Jednatel

Další firmy v oboru

Sklenářství Radotín

Sklenářství v Radotíně nabízí svým zákazníkům široké spektrum služeb, jako je zasklívání oken a dveří, rámování, výroba izolačních dvojskel, zrcadel, podhledů, výloh, vodních sloupů, vodních stěn apod. Provádíme broušení skla, lepení akvárií a lepení fólií. Dodáváme skla čirá, ornamentální, matovaná, bezpečnostní i drátoskla. Zabýváme se rovněž zakázkovou výrobou dekoračních skel.

OPTIMI spol. s r.o.

Zabýváme se zasklíváním lodžií a balkónů pomocí bezrámového vlastního zasklívacího systému Optimi®. Poskytujeme záruční i pozáruční servis zasklívacích systémů. Dodáváme samonosné konstrukce pro zasklení, vertikální žaluzie, samočisticí skla, hrazdy, sítě proti hmyzu, sušáky na prádlo a mnoho dalšího.

Markéta Šímová

Nabízíme veškeré sklenářské práce, rámování a paspartování obrazů. Provádíme řezání skla na míru, fazetování, broušení vrtání otvorů, pískování či výřezy vodním paprskem. Dodáváme izolační dvojskla, bezpečnostní skla, barevná obkladová skla, pískovaná skla, zrcadla, celoskleněné dveře, akvária, terária a mnoho dalšího. Zajišťujeme zasklívání oken, dveří a výloh přímo u Vás.