• Detail firmy

KAIZLER s.r.o.

Základní popis

Prodáváme kotle, radiátory, čerpadla, bojlery a sprchové kouty. Provádíme montáže topení, vodoinstalací, kanalizací a plynoinstalací.

Adresa

Markova 237
506 01 Jičín

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28776763

Výrobky, činnosti

Koupelnové studio.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 522 125
Fax: +420 493 522 126
E-mail: kaizler@kaizler.cz
WWW: www.kaizler.cz

Kontaktní osoba

Ing. Iveta Kaizlerová - Jednatel

Jiří Kaizler - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

SINTOP s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na služby v oblasti voda - topení - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáže ústředního vytápění, plynu, zdravotní techniky a servis plynových spotřebičů. Působíme v regionu východních Čech. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

TILLMAN spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem plotů, pletiva a vodoinstalačního materiálu. Prodáváme rovněž potřeby pro dům a zahradu, jako např. nářadí, hadice, zavlažovací program HT potrubí a mnoho dalšího.