• Detail firmy

KADOS s.r.o.

Základní popis

Společnost převzala veškeré obchodní a útrobní aktivity firmy CNC-Šnajdr a nadále pokračuje v činnostech v oblasti kovovýroby. Dále se zabývá prodejem stavebního materiálu. Dále provádí zámečnictví, nástrojářství, atd...

Adresa

Stachovická 11
742 47 Hladké Životice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28580834
DIČ:  CZ28580834
Rok založení:  2009
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Prodej stavebního materiálu

- cementa a vápna, maltové směsy, zdící materiály, hutní materiál, střešní krytiny a fólie, betonové výrobky, hydroizolace, polystyren, izolace, atd..

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 773 776
E-mail: info@cnc-snajdr.com
WWW: www.cnc-snajdr.com

Kontaktní osoba

Karel Šnajdr - Jednatel

Další firmy v oboru

Rychmont-stav s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti kovovýroby, zámečnictví a stavitelství. Vyrábíme zábradlí, provádíme pokládku zámkové dlažby a plovoucích podlah, rekonstruujeme bytová jádra.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

Umělecký kovář - Jan Guziur

Nabízíme ruční kovářské práce na zakázku s použitím tradičních kovářských technik. Vyrobíme pro Vás jakékoliv kované interiérové prvky, kované plastiky a bytové doplňky, kovové okrasné mříže i kovaná zábradlí. Kované architektonické prvky realizujeme na základě Vašich návrhů nebo nám můžete nechat volnou ruku. Často také spolupracujeme s architekty.