• Detail firmy

KÁCOVKA, s.r.o.

Základní popis

Výroba destilátů. Nabídka moštování jablek. Dále nabízíme dárková balení s možností vlastní etikety, kterou Vám navrhneme dle Vašeho přání.

Adresa

Kácov 110
285 09 Kácov

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27139310
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Destiláty

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 288 672
E-mail: palenice.kacovka@tiscali.cz
WWW: www.palenicekacovka.cz

Kontaktní osoba

Michal Aron - Jednatel

Mobil: +420 604 257 945

Vladimír Křen - Jednatel

Další firmy v oboru

MARFIL TRADE CORPORATION CZ, spol. s r.o.

Specializujeme se na internetový prodej francouzských vín, sýrů a delikates. Nabízíme vína z regionů Alsasko, Beaujolais, Burgundsko, Champagne, Beaujolais a Provence.

WineWorld Czech s.r.o.

Specializujeme se na dovoz kvalitních vín z celého světa, včetně poradenství při jeho výběru a dodávky až do domu. Nabízíme archivaci vín, degustace nebo členství v Clubu W. Dovážíme vína z Argentiny, Austrálie, Činy, Francie, Chile, Itálie, Izraele, Jihoafrické republiky, Libanonu, Německa, Nového Zélandu, Portugalska, Rakouska, Španělska, USA a samozřejmě nechybí výběr kvalitních vín z ČR.

ADAM VELKOOBCHOD, s.r.o.

Zabýváme se maloobchodním a velkoobchodním prodejem alkoholických a nealkoholických nápojů. Nabízíme široký sortiment alkoholu - rum, whisky, becherovka, brandy, koňak, likéry, tequilla, ovocné lihoviny, destiláty, víno, pivo. Dále máme v nabídce široký sortiment tabákových výrobků. Také prodáváme kávu, slané pečivo a cukrovinky.