• Detail firmy

Kachlová kamna, spol. s r.o.

Základní popis

Kachlová kamna naší firmy se sestavují z ručně mačkaných kachlů, které sami vyrábíme na zakázku dle přání zákazníka.

Adresa

Chodouň 226
267 51 Chodouň

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47539003

Výrobky, činnosti

Kachlová kamna

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 685 697
E-mail: info@kachlovakamna.com
WWW: www.kachlovakamna.com

Kontaktní osoba

Martin Krejčí - Jednatel

Mobil: +420 603 501 428

Tomáš Krejčí - Jednatel

Mobil: +420 606 904 491

Martin Kadlec - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

BOHUMÍR ZELENKA

Nabízíme prodej a montáž vzduchotechniky a klimatizací pro bytové i nebytové prostory. Provádíme montáž chladicích zařízení, potrubních rozvodů, klimatizačních jednotek, otopných těles, tepelné a hlukové izolace a mnoho dalšího. Dodáváme bazénové jednotky, vzduchotechniku na míru, vzduchotechnické elementy. Realizujeme revize klimatizačních zařízení.

Petr Krejník

Zaměřujeme se na výrobu a prodej elektrických odporových pecí pro výpal keramiky, tavení skla do forem či zpracování zlata. Dodáváme vypalovací pece pro keramiku, vypalovací pece pro tavení skla, pecní příslušenství, keramické hmoty a glazury. Realizujeme renovace a opravy vypalovacích pecí. Na veškeré výrobky poskytujeme záruku 24 měsíců a provádíme záruční i pozáruční servis.