• Detail firmy

Kabel Pro, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme komplexní sortiment kabelů a vodičů pro všechny druhy činností - silové a vysokonapěťové kabely, instalační, flexibilní, koaxiální, optické, datové i teplotně odolné kabely a vodiče. Další speciální kabely nabídneme na základě Vaší poptávky.

Adresa

Novoměstská 1c/2170
621 00 Brno - Řečkovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27721337
DIČ:  CZ27721337

Výrobky, činnosti

Dodáváme komplexní sortiment kabelů a vodičů

silové a vysokonapěťové kabely, instalační, flexibilní, koaxiální, optické, datové i teplotně odolné kabely a vodiče. Další speciální kabely.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 210 484
Fax: +420 541 210 485
E-mail: info@kabelpro.cz
WWW: www.kabelpro.cz

Kontaktní osoba

Jiří Jeniš - Jednatel

Mobil: +420 602 654 700
E-mail: j.jenis@kabelpro.cz

Ing. František Hopjan - Jednatel

E-mail: f.hopjan@kabelpro.cz
Další firmy v oboru

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.

ZAMAT spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na projekce, dodávky, montáže a servis v oblasti elektro - silnoproud, slaboproud, měření a regulace. Nabízíme průmyslové řídicí systémy renomovaných světových výrobců.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.