• Detail firmy

KAAPA CNC s.r.o.

Základní popis

Je zaměřena na výrobu strojních součástí, stříhacích a ohýbacích nástrojů, opravy vstřikovacích forem na plasty a výrobu prototypových a seriových dílů. Zákazníky jsou od automobil. a elektrotech., reklamního, petrochemického, nábytkář. průmyslu.

Adresa

Hlavní 66
747 23 Bolatice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28640080
DIČ:  CZ28640080
Rok založení:  2005
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

CNC strojní obrábění

- přesné obrábění, drátování, soustružení, broušení, atd...

Kontaktní údaje

E-mail: kaapa@kaapa.cz
WWW: www.kaapa.cz

Kontaktní osoba

Kristián Uvara - Jednatel

Mobil: +420 606 035 733

Ing. Pavel Kerlin - Jednatel

Mobil: +420 725 247 980
E-mail: kerlin@kaapa.cz
Další firmy v oboru

J&S Fuljer s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti CNC obrábění kovů a jiných materiálů prostřednictví moderní strojní technologie. Zajišťujeme CNC frézování, svařování kovů, CNC soustružení, CNC vrtání, řezání kovů apod. Především se specializujeme na výrobu strojních součástí na zakázku. Realizujeme také povrchovou úpravu kovů - galvanické pokovování, eloxování, lakování, kalení, leštění, vakuové kalení aj.

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.

FEMONT OPAVA s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž veškerých ocelových konstrukcí a hal. Jsme však technologicky a legislativně připraveni pro výrobu a montáž téměř jakékoliv ocelové konstrukce. Provádíme klempířské práce, svařování profilů, pálení plechů či tryskání oceli. Pro více informací o naší činnost navštivte webové stránky naší společnosti.