• Detail firmy

KA-BA stavba vozidel, spol. s r.o.

Základní popis

Výroba a montáž ocelových a hliníkových dílů a konstrukcí se zaměřením na výrobu nástaveb a přívěsů pro motorová vozidla.

Adresa

Svatý Mikuláš 139
284 01 Svatý Mikuláš

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25263005

Výrobky, činnosti

Ocelové díly

Kontaktní údaje

Telefon: 327 571 821
E-mail: info@ka-ba.cz
WWW: www.ka-ba.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Dolejší - Jednatel

Mobil: 603 264 736
Další firmy v oboru

KOLMETAL s. r. o.

Jsme specialisté na kovoobrábění. Mezi naše zákazníky patří nejčastěji zahraniční firmy registrované v ČR. Mezi naše služby patří obrábění kovů, soustružení kovů a frézování kovů. Dále v oblasti kovoobrábění provádíme: řezání kovů, vrtání a dynamické vyvažování rotačních dílů. Vyrábíme díly z tyčového materiálu až do průměru 80 mm. Kompletní informace o naší firmě naleznete na webových stránkách.

Milan Fiala

Naší hlavní činností jsou zámečnické práce. Vyrábíme vrata, mříže, ploty, zábradlí a ocelové konstrukce na zakázku. Provádíme svařování nerezu i kovů, řezání, vrtání a soustružení. Věnujeme se rovněž montážím strojů a opravám mechanismů. Zajišťujeme generální opravy tvářecích strojů. Se zámečnickou výrobou máme letité zkušenosti, v této oblasti podnikáme již od roku 2001.

RETIC CZ, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a prodej pletiv, plotů, oplocení a kompletního příslušenství. Nabízíme široký sortiment včetně nářadí.