• Detail firmy

K2N way, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme správu, realizaci a servis počítačových sítí, slaboproudé systémy či grafické služby a webhosting. Prodej počítačových sestav a komponentů.

Adresa

Palackého třída 916/158
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27739139

Výrobky, činnosti

Počitačové sitě

Kontaktní údaje

E-mail: info@k2n.cz
WWW: www.k2n.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Křižan

Mobil: +420 608 621 144
Další firmy v oboru

Tomáš Locker - Servis notebooků a PC

Kompletní IT servis. Zajišťujeme instalaci, správu a servis počítačových sítí pro malé a střední firmy. Opravujeme notebooky a počítače, sestavujeme nové počítače, profylaxe hardware/software. Provádíme upgrade starších počítačů, odvirování, opravy mechanických součástí notebooků a počítačů a mnoho dalšího. Mimo jiné zajišťujeme i dodávku kvalitních tonerů do tiskáren

Ing. Jaroslav Černý - POTOS

Zabýváme se školením a inženýrsko-technickou činností v oblasti ICT. Poskytujeme odborné konzultace, analýzy možnosti nasazení moderních technologií do malých firem a domácích sítí.

KELOC CS , s.r.o.

Specializujeme se na komplexní řešení ekonomického informačního systému. Dodáváme ekonomický software pro malé, střední i velké firmy. Nabízíme i jednotlivé moduly pro konkrétní potřeby Vašeho podnikání. Nabízíme účetní program pro malé firmy, oborově neutrální balíčky či speciální oborové balíčky. Pro Vaše zaměstnance i školení firemního software. Poskytujeme servis účetního softwaru.