• Detail firmy

K+T úklidy s.r.o.

Základní popis

Nabízíme veškeré úklidy před i po práci, úklid strojů a zařízení ve výrobních halách, úklid podlah výrobních hal a skladových prostor jak vnitřních i venkovních. Sečení trávy a úpravu zeleně, zimní i letní údržbu komunikací a chodníků.

Adresa

Chaloupkova 328
517 41 Kostelec nad Orlicí

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28811666
DIČ:  CZ28811666
  • Služby

Výrobky, činnosti

Úklidové služby

- venkovní úklidy zimní a letní

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 000 418
Mobil: +420 777 790 419
E-mail: tarkowska@seznam.cz
WWW: www.uklidvenkovnivnitrni-kostelecnadorlici.cz

Kontaktní osoba

Milena Tarkowska - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

Pro-Charitu s.r.o.

Sociální podnik Pro-charitu se zaměřuje na zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob, kterých zaměstnává více než 100. Jejím 100% vlastníkem je nestátní nezisková organizace Oblastní charita Červený Kostelec. Zabývá se výrobou bylinných produktů, roztoků, zdravotnických pomůcek, textilní a truhlářskou výrobou. Z oblasti služeb nabízí zdravotnické zásobování, úklidové služby a provozuje prádelnu.